یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

معرفی فرغون باسکول دار 600 کیلویی با دقت 50 گرم

مقالات

فرغون یا فرغان یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان سازی، دامداری، باغبانی و کشاورزی می باشد. فرغون باسکول دار 600 کیلویی نیز یکی از مهمترین انواع فرغون ها به شمار می رود.


معرفی فرغون باسکول دار 600 کیلویی با دقت 50 گرم

   فرغون چیست؟

فرغون یا فرغان یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان سازی، دامداری، باغبانی و کشاورزی می باشد. فرغون باسکول دار 600 کیلویی نیز یکی از مهمترین انواع فرغون ها به شمار می رود. فرغون های قدیمی مخصوص حمل آجر، سیمان و ... بسیار مورد استفاده ی کارگران ساختمانی قرار می گیرد. در گذشته از همین فرغون ها در حوزه ی دامپروری نیز استفاده می شد. اما به جهت سختی کار با آنها به تدریج کنار گذاشته شدند. 
یکی از معایب فرغون های ابتدایی، میزان گنجایش محدود و حمل بار کمتر از 70 کیلوگرم می باشد. در این نوع فرغون، میزان هدر رفت بار در حین جابه جایی بالاست و عمل تخلیه بار را نیز با مشکل مواجه می کند. همه این عوامل منجر به خستگی نیروی کار، افزایش زمان بارگیری و تخلیه شده و هزینه های جانبی را بالا می برد.

   ویژگی های فرغون باسکول دار

همزمان با پیشرفت علم و تکنولوژی و شناسایی نیاز روز حوزه ی پرورش (دام، طیور و آبزیان) اقدام به طراحی نوع پیشرفته تری از این دستگاه شد. دامپروران و مرغداران برای حمل خوراک گله خود نیازمند وسیله ای بودند تا عمل بارگیری و تخلیه بدون دردسر انجام شود. همچنین به منظور اهمیت اندازه گیری و توزین مواد خوراکی این نیاز احساس شد تا ابزاری با قابلیت حمل و توزین بار ساخته شود.  
 
 

   کاربرد فرغون باسکولدار

امروزه تنوع فرغون ها در بازار به حدی است که بتوان مناسبترین مدل بر اساس نوع فعالیت انتخاب نمود. یکی از جدیدترین نوع تولید شده ی این محصول، فرغون باسکولی نام دارد. فرغون باسکولی به ویژه برای تولید کنندگان خوراک دام، طیور و آبزیان کاربردهای فراوانی دارد. این فرغون علاوه بر حمل آسان بار قادر است عملیات توزین را با دقت بالا و بدون نیاز به دیگر ابزارهای توزین به راحتی انجام دهد.  

   انواع فرغون های باسکولدار چه تفاوتی با یکدیگر دارند

گنجایش حمل بار توسط فرغون بیش از 1000 کیلو گرم نیز به تناسب نوع نیاز در بازار موجود می باشد. در باسکول های بزرگ (بیش از 500کیلو گرم) چون وزن و ابعاد آن  بیش از توان یک کارگر است برای حمل آن به 2 کارگر نیاز داریم. به همین جهت حمل بارهای سنگین وزن و میزان گنجایش بالا از اصلی ترین قابلیت های این محصول است. پیشنهاد ما فرقون باسکول دار 600 کیلو گرمی با گنجایش خوراک دان فله 250 کیلوگرم می باشد. کار با فرغون باسکولدار 600 کیلوگرمی برای کارگرانی که به طور دائم از این وسیله استفاده می کنند، بسیار آسان است.  
فرغون های تولیدی از لحاظ دقت اندازه گیری، حجم و ظرفیت حمل بار، دیجیتالی بودن یا نبودن، تعداد چرخ ها و جنس به کار رفته در بدنه با یکدیگر متفاوت اند. بهتر است بدانید محصول فرغون باسکول دار شرکت ماکیان مکانیک البرز دارای دو چرخ فرقونی و دو چرخ دایکاست صنعتی می باشد. ضمنا شما می توانید با توجه به نوع فعالیتتان ابعاد موردنیاز این محصول را سفارش دهید

   اجزای اصلی فرغون باسکولدار 600 کیلویی

بدنه ی فرغون به گونه ای طراحی شده است که بهترین عملکرد در زمان استفاده از خود نشان می دهد. تعبیه ی دریچه ی تخلیه بار یکی از مهمترین قسمت هایی است که تاثیر مستقیم بر کاهش زمان تخلیه بار دارد. به عبارتی دیگر در ساختار این فرغون، محتویات حمل شده به آسانی از درب جلو خارج می شود. در ادامه به سایر قسمتهای اصلی فرغون باسکولدار ماکیان مکانیک البرز می پردازیم. 
•مخزن بارگیری با ابعاد مختلف
•صندوق نمایشگر جکدار
•پیچ رگلاژ تنظیم شیب
•لودسل 800 کیلویی
•نمایشگر دیجیتال
 

   قیمت فرغون باسکول دار 600 کیلویی

اگر به دنبال یک فرقون مناسب برای کارتان هستید و سری به بازار نیز زده باشید، متوجه تنوع و تفاوت قیمتی این محصول شده اید. قیمت فرغون به تناسب جنس بدنه، امکانات، کیفیت و اعتبار و محصول و... متفاوت است. اما بهتر است بدانید حدود قیمتی فرغون باسکول دار 600 کیلوگرمی با دقت 50 گرم، رقمی بین 2.5 تا 3.5 میلیون تومان است. 
فرغون باسکول دار 600 کیلویی شرکت ماکیان مکانیک البرز وسیله ای مناسب جهت بالانس جیره و جلوگیری از پرت دان می باشند. با کمک این فرغون مواد اولیه خوراک، پیش از ورود به دستگاه های آسیاب میکسر و پرس پلت توزین می شوند. محصولات این شرکت تنها با هدف تسهیل امور دامپروری و مرغداری و افزایش راندمان گله تولید می شود. این مجموعه سعی دارد تمامی نیازهای این صنعت را به طور تمام و کمال برآورده سازد. محصولات این شرکت تنها با هدف تسهیل امور دامپروری و مرغداری و افزایش راندمان گله تولید می شود.

خرید فرغون باسکولدار

برای خرید هاپر دیجیتال یا فرغون باسکول دار باید به برخی نکات فنی آن توجه کنید. ظرفیت یا گنجایش بار درون فرغون باید مورد ارزیابی قرار گرفته و حدالامکان مناسب فعالیت شما باشد. به طور مثال فرغون باسکولدار 600 کیلویی برای بسیاری از فعالیتهای کشاورزی و دامپروری مناسب می باشد. مورد دوم درباره ی قیمت این محصول است. تناسب میان قیمت و کیفیت محصول یکی از مهمترین معیارهای مشتریان ماست که خوشبختانه ما به آن رنگ تحقق بخشیده ایم. اگر قصد خرید هاپر دیجیتال را دارید پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید تا از کاملترین راهنمایی ها در این حوزه بهرمند شوید.  

قبل
ماهی اسکار و بیماری ها آن
بعد
بیماری های مشترک بین دام و انسان

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp