یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

چگونه پلت ساز خوراک دام با کیفیت بخریم؟

ماشین آلات خط تولید پلت

‌پرورش دهندگان دام همیشه در پی آن بوده اند که غذا و خوراکی که بیش ترین سازش را با شرایط دام داشته باشد برای دام خود تولید و فراهم کنند.


چگونه پلت ساز خوراک دام با کیفیت بخریم؟

در واقع باید با توجه به دستور دامپزشک متخصص و مقدار غذای مشخصی که از سوی او تعیین می شود خوراک را در هم آمیخته و سپس با افشانه چربی و یا به صورت تزریق تهیه کنند. فرآیند انجام آن به صورت دستی مقداری مشکل است اما به کمک دستگاه های پلت ساز خوراک دام یا ماشین آلات خوراک دام تهیه آن بسیار راحت تر می شود.

انواع دستگاه پلت ساز خوراک دام

پیشنهاد می شود که در ابتدای کار، اطلاعات کافی از نوع کار و گنجایش مورد نیاز برای کار خود را داشته باشید و سپس با بررسی این اطلاعات به دنبال مناسب ترین دستگاه بروید. از جمله مدل های استانداردی که امروزه در بازار یافت می شود به موارد متعددی می توان اشاره نمود. اما به طور کلی کیفیت این محصولات به جهت میزان ظرفیت یا تناژ، قدرت موتور و ... متفاوت می باشد.

در هنگام خرید دقت کنید!

در بازار انواع مختلفی از پلت ها وجود دارند که مشخصه ها و ویژگی های فیزیکی و فنی متفاوتی دارند. شما در هنگام خرید باید به نکات ریزی دقت کنید تا بتوانید بهترین دستگاه را خریداری کنید. برای مثال باید به میزان گنجایش دستگاه که یکی از اصلی ترین ویژگی های آن است توجه لازم را داشته باشید. فرایند پلت سازی از ۱۰۰ کیلو گرم شروع شده و تا چندین تن خوراک را فرآوری می کند. شما با توجه به نیازتان، پلت مناسب برای کارتان را انتخاب می کنید.

همچنین برای خرید آسیاب میکسر و دستگاه پرس پلت می بایستی از کارشناسان باتجربه کمک بگیرید. چراکه هرچه خرید با تجربه و آگاهی بیشتری همراه باشد رضایت بخش تر خواهد بود.  

پرس پلت به دو بخش مجزا تقسیم بندی می شود:

  • دستگاه پلت سرد که در آن هیچ بخاری وجود ندارد.
  • دستگاه پلت گرم که در آن از بخار آب برای تکمیل مراحل فروری خوراک استفاده می کنند.

در شرکت ماکیان مکانیک البرز پرس پلت با توجه به نیاز متقاضیان شناسایی شده و بهترین دستگاه از سوی مشاوران به شما پیشنهاد می شود.

مزیت خرید دستگاه پلت ساز 

این پلت ها مزایای زیادی دارند که چند نمونه از آن ها شامل موارد زیر می باشند:

  • در هم آمیخته شدن اجزا به صورت یکنواخت و با نسبت های مشخص
  • صرفه جویی در روش نگهداری آن به علت بالا رفتن تراکم پلت
  • بیش تر شدن تاریخ انقضا نگهداری محصول
  • هضم آسان تر پلت برای جاندار
  • بهداشتی تر بودن روش تولید محصول
  • به صرفه بودن از نظر اقتصادی

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از خرید دستگاه مورد نظرتان با مشاوران شرکت ماکیان مکانیک البرز در ارتباط باشید. چراکه از این طریق می توانید بهترین پلت ساز خوراک دام مورد استفاده‌تان را پیدا و خریداری کنید.

 

 

قبل
گوشت بز و فواید آن برای بدن
بعد
چه خوراکی برای دام بهتر است

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp