یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

بهترین قیمت فرغون باسکول دار با کیفیتی برتر

ماشین آلات خط تولید پلت

در این مقاله می خواهیم به سوال هایی مهم در رابطه با قیمت فرغون باسکول دار پاسخ دهیم.


بهترین قیمت فرغون باسکول دار با کیفیتی برتر

سوالاتی از قبیل: فرغون باسکول دار چیست؟ چه تفاوت هایی با فرغون های معمولی دارد؟ چه عوامل بر روی قیمت موثر می باشد؟ فرغون های باسکول دار در چه مکان هایی کارایی دارند؟ فرغون های دیجیتال از قطعاتی تشکیل شده اند؟

تعریف فرغون باسکول دار

در عرصه صنایع کشاورزی، دامداری، طیور و شیلات لازم می شود که فراورده ها یا مواد خوراکی را از جایی به جای دیگر منتقل کنیم. اگر این انتقال ها، مسیری مشخص و کوتاه باشد معمولا از تجهیزات انتقال مواد مانند الواتورها استفاده می شود، در غیر اینصورت می بایست از باسکول های صنعتی استفاده کرد. باسکول های صنعتی به هدف برطرف ساختن این نیاز ها در انواع و ظرفیت های مختلف تولید می شوند. فرغون های باسکول دار از معروف ترین انواع باسکول های صنعتی می باشد. فرغون های باسکول دار مجهز به لودسل و نمایشگر می باشد، که این امر فرغون را برای توزین مخصوصا در انبار های غله و دیگر مکان ها کارآمد می سازد. اصلی ترین کارایی فرغون های دیجیتال توزین خوراک می باشد. بارز ترین مزیت این نوع فرغون ها نسبت به فرغون های معمولی، نمایش جرم بار در طول جابجایی می باشد.

قیمت فرغون باسکول دار

مدل های هایپر فرغون های باسکول دار نیز قیمت بیشتری دارند. یکی از آپشن های کارآمد در مورد فرغون ها مجهز بودن آنها به نمایشگر های دیجیتال می باشد، که به انها، فرغون باسکولی دیجیتال می گویند. یکی دیگر از فاکتور های تعیین کننده قیمت فرغون ها، ظرفیت آنها می باشد. هر چقدر ظرفیت یک فرغون باسکول دار بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. به علاوه قیمت فرغون باسکول دار بسته به اینکه تک چرخ، دوچرخ و یا چهارچرخ باشد متفاوت خواهد بود. این دستگاه برای نقل و انتقال خوراکی که با ماشین آلات پرس پلت و آسیاب میکسر تولید می شود نیز بسیار کاربرد دارد. 

اجزای تشکیل دهنده فرغون های دیجیتال

مهم ترین اجزای اصلی تشکیل دهنده فرغون های دیجیتال، به شرح زیر میباشد:

- بدنه اصلی یا همان پلتفرم دستگاه

- نمایشگر(دیجیتال): نمایشگر ها به طور مستمر وزن بار را به اپراتور ارائه می دهند. نمایشگر های دیجیتال، قیمت فرغون باسکول دار را افزایش میدهد.

- لودسل: در فرغان های دیجیتال معمولا از یک لودسل استفاده می شود. لودسل ها سنسور وزن اند و اطلاعات وزنی بار را به نمایشگر منتقل می کنند.

موارد استفاده از فرغون های باسکول دار

فرغون های باسکول دار، بیشتردر صنعت دامداری و مرغداری استفاده می شوند. اما به طور دقیق تر و وسیع تر در مکان های زیر از فرغون های باسکول دار استفاده می شود:

- انبار های غله

- پرورشگاه های گوسفندان

- مراکز پرورش طیور

- مزارع و استخرهای پرورش ماهی

جمع بندی

در خرید فرغون باسکول دار یکی از مهم ترین فاکتور ها، قیمت فرغون باسکول دار می باشد. اما باید توجه داشت که در خرید هر نوع فرغون باسکول دار باید نکات فنی مربوطه را در نظر داشته باشید. ظرفیت باسکول این فرغون ها باید به طوری باشد که برای فعالیت مدنظر مناسب باشد. شایان ذکر است که فرغون های بالای 500 کیلو برای اغلب فعالیت ها کافی اند. این فرغون جز ماشین آلات خوراک دام نیز محسوب می شود.

 

قبل
دستگاه پلت خوراک ماهی (قدرتمند)
بعد
دستگاه پلت ساز ارزان و با قیمت مناسب

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp