یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

خرید پلت ساز مرغی با قیمت مناسب

ماشین آلات خط تولید پلت

خرید پلت ساز مرغی در صنایع مختلفی از قبیل مرغداری ها بسیار حائز اهمیت می باشد که تهیه پلت کود مرغی یکی از کاربردهای مفید این دستگاه بشمار می رود.


خرید پلت ساز مرغی با قیمت مناسب

این دستگاه سبب از بین رفتن مشکلاتی مانند حجم زیاد اشغال شده توسط فضولات و هزینه انتقال آنها می شود. از نظر اقتصادی نیز منجر به درآمدی جدید جهت فروش کود مرغ می شود.

نحوه تولید پلت کود

پس از ورود مواد اولیه به مخازن ورودی و انتقال آنها به قسمت مخلوط کن، درون میکسر افزودنی ها و مواد باهم مخلوط می شوند. سپس مواد درشت و فلزات از مخلوط جداشده و پودر نرم باقی مانده به دستگاه پلت ساز کود منتقل می شود. در مرحله بعد بخار آب با کود فرآوری شده ترکیب شده و خمیر مرطوب و داغ حاصل می شود. این خمیر با عبور از منافذ دای با فشار زیاد، شکل استوانه ای به خود میگرد.

در نهایت مواد پلت شده درون خشک کن ، خشک و سرد شده و بوسیله کیسه پرکن بسته بندی خواهند شد. یکی از برترین دستگاه های پلت ساز کود، پرس پلت های MTP می باشند. با خرید پلت ساز مرغی MTP می توان کودها و مواردی مانند آنها را که به راحتی پلت نمی شوند، را پلت کرد. این دستگاه با توانایی وارد کردن فشار بیشتر با سیستم رولرهای متحرک موادی که به راحتی قابل پلت نیستند را پلت می کنند.

قیمت فروش پلت ساز مرغی

ظرفیت دستگاه، نوع الکتروموتور بکار رفته،کاندیشنر، اندازه دستگاه و دیگر دستگاه های مونتاژ شده روی آن از عوامل موثر در قیمت دستگاه می باشد.

فواید دستگاه پرس پلت

-کودهای پلت شده کاملا خشک و دارای مواد آلی هستند که به گیاهان آسیب نمی رسانند و به عنوان یک ماده با ارزش جهت استفاده در کشاورزی مصرف می شوند.

_با خرید پلت ساز مرغی میتوان از فرسایش خاک، چسبندگی خاک های رسی و خرابی بافت های کشاورزی جلوگیری کرد.

_کودهای پلت شده مرغی با داشتن موادی از قبیل نیتروژن و حذف موارد اضافی مانند تخم حشرات فاقد تاثیرات مخرب می باشند.

_این کودها در برابر بارندگی و آبیاری شسته نمی شوند و بتدریج آزاد می شوند.

چالکود

یکی از کارآمد ترین روش های کوددهی می باشد که در آن کودهای پلت شده سرشار از مواد آلی، شیمیایی و مغذی در اختیار گیاه قرار می گیرد. در این روش چاله هایی با قاعده مشخص شده  و در فاصله های تعیین شده در اطراف درخت کنده می شود. جایگذاری کودهای پلت شده در فصل زمستان درون چاله ها باعث افزایش کمی و کیفی محصولات در فصل بهار می شود. از این رو خرید پلت ساز مرغی می تواند علاوه بر کاهش هزینه های انتقال منجر به تولید محصولاتی با کیفیت شود.

جمع بندی

با خرید پلت ساز مرغی می توان علاوه بر سود حاصل از مرغداری، راه درآمدی جدیدی ایجاد کرد. کودهای پلت شده بسته بندی عرضه می شود از اینرو حمل و نقل، انبارداری و مصرف آن به آسانی انجام می پذیرد ومقرون به صرفه خواهد بود. بهتر است بدانید آسیاب میکسر نیز جز ماشین آلات خوراک دام می باشند.

 

 

قبل
بوقلمون و نحوه ی پرورش آن
بعد
خرید دام زنده

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp