یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

خرید دستگاه پلت ساز کوچک دست دوم

ماشین آلات خط تولید پلت

برخی دامداران برای واحدهای پرورشی خود رو به دستگاه پلت ساز کوچک دست دوم آورده اند.


خرید دستگاه پلت ساز کوچک دست دوم

این دستگاه می تواند بسیاری از نیازهای آنان به تولید خوراک پلت را پاسخگو باشد. همه اینها در صورتی است که دستگاه از نظر فنی سالم باشد. اما آیا می دانید که دستگاه پلت نو و کارکرده چه تفاوتی با یدیگر دارند و یا خرید و فروش آن به چه صورتی است؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم.

دستگاه پلت زن کوچک

دستگاه پلت ساز در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شود. برای مشاهده مشخصات فنی دستگاه پلت ساز کلیک کنید و یا به صفحه در منو محصولات مراجعه کنید. معمولا از پلت ساز کوچک یا همان پلت ساز خانگی در دامداری های کوچک مقیاس استفاده می شود. اما هرچه تعدد دام و امور دامپروری گسترش می یابد به دستگاه های بزرگتری نیازمندیم. دستگاه های پلت ساز که مقیاسهای بزرگ ساخته می شوند از ظرفیت و تناژ بالایی برخوردارند و تا 30 تن در ساعت نیز پلت تولید می کنند.  اما پلت ساز کوچک قادر است 500 کیلو و بیشتر دان پلت تولید کند.

مزایا و معایب دستگاه پلت زن دست دوم

خرید دستگاه پلت ساز کوچک دست دوم می تواند دارای مزایا و معایبی باشد. نوع انتخاب و خرید جنس نو یا دست دوم توسط مشتری مسئله بسیار مهمی است. هر فردی که قصد تهیه وسیله ای را دارد با توجه به نیازمندی ها و شرایط اقتصادی و بودجه خود اقدام به خرید می کند. در این میان طبیعتا قیمت دستگاه پلت ساز کوچک نو و دست دوم برای هر فردی مهم است. بنابراین باید با مشورت و تحقیق فراوان ارزیابی مناسبی از کیفیت محصول موردنظر داشت.

 مزایای پلت ساز دست دوم

مزیت دستگاه دست دوم پلت ساز نسبت به نمونه نو آن دارای مزیت هایی است. از جمله این مزیت ها می توان به قیمت مناسبتر و صرف هزینه کمتر جهت خرید محصول اشاره کرد. در صورتی که خریداری  دستگاه با واسطه گری فردی قابل اطمینان انجام شود و بتوانید از کارایی آن نیز اطمینان حاصل کنید بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

معایب خرید دستگاه خوراک دام استوک

اینکه قصد خرید دستگاه دست دوم را داشته باشید تنها کافی نیست. چراکه یکی از بزرگترین معایب این خرید ممکن است در مراحل اولیه متوقف شود. چراکه یافتن و خرید دستگاه با کارایی مناسب کاری بس دشوار است. به خصوص آنکه بخواهید خود به تنهایی و با نظر شخصی ورود کنید. 

جمع بندی

بهتر است بدانید دستگاه پلت ساز کوچک دست دوم هرچند از عمرش می گذرد ممکن است نقایص فنی بیشتری پیدا کند. بنابراین حتما در زمان خرید به این نکته توجه کنید. حتما قبل از اقدام به خرید با کارشناس فنی که اطلاعات بیشتری در این زمینه دارد مشورت کنید. ما می توانیم مشاوره رایگان و تخصصی را در اختیار شما قرار دهیم.

قبل
روش تشخیص بیماری طیور 
بعد
کاربرد دستگاه پلت

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp