یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

خرید دستگاه پلت و نکات کاربردی آن

ماشین آلات خط تولید پلت

برای خرید دستگاه پلت در بازار پر تلاطم امروز نیازمند تحقیق و بررسی بسیاری هستیم. خرید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با کیفیت و عملکرد بالا موفقیتی است که نصیب هرکسی نمی شود.


خرید دستگاه پلت و نکات کاربردی آن

برای خرید دستگاه پلت در بازار پر تلاطم امروز نیازمند تحقیق و بررسی بسیاری هستیم. خرید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با کیفیت و عملکرد بالا موفقیتی است که نصیب هرکسی نمی شود. ما در این مقاله شما را در یک خرید موفق و رضایت بخش در حوزه ماشین آلات صنعتی به ویژه دستگاه پلت ساز راهنمایی می کنیم.

تولید خوراک پلت به وسیله دستگاه پلت زن

همانطور که می دانید برای تهیه خوراک پلت به سه دستگاه اصلی آسیاب، میکسر و پلت ساز نیازمند هستیم. به همین جهت است که خرید دستگاه پلت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چراکه پس از از اسیاب و میکس مواد، درون این دستگاه عملیات تولید دان مرغوب انجام می شود. دان فرآوری شده از خوشخوراکی بالایی برخوردار است و فرمولاسیون آن متناسب با رشد بهتر و سریعتر حیوانات است .

تنوع کاربردهای دستگاه پلت ساز

دستگاه پلت زن در انواع مختلفی در بازار یافت می شود. کاربردهای این دستگاه از مقیاس های بزرگ و صنعتی با تناژ بالا تا دستگاه های پلت ساز کوچک می باشد. برای آنکه خرید مناسب و مطمئنی داشته باشیم باید میزان نیاز واحد پرورشی را به خوراک پلت برآورد کنیم. به بیانی دیگر شرایط و ظرفیت واحد مرغداری یا دامداری تعیین کننده تناژ دستگاه باشد.

دستگاه پلت ساز خانگی

این دستگاه مناسب واحدهای مرغداری و دامداری کوچک مقیاس می باشد. به نسبت دستگاه های با تناژ بالا به راحتی حمل می شود و می توان در جای مناسب جایگذاری کرد. این نوع دستگاه حجم کمی را اشغال می کند و برای محیط های کوچکتر مناسب می باشد. کیفیت تولید پلت آن نیز قابل قبول است. همچنین افراد برای تهیه دستگاه کوچک، هزینه ی کمتری را می پردازند. بنابراین در تصوری بسیاری از افراد اقتصادی تر به نظر می رسد که این خود جای بحث دارد.

دستگاه پرس پلت تناژ بالا

بسیاری از افراد به دلیل حجم بالای تقاضا واحد پرورشی خود خرید دستگاه پلت را به خرید خوراک پلت از کارخانه های پلت سازی ترجیح می دهند. به این دلیل به جای خرید مستقیم یا غیر مستقیم از کارخانه های تولید خوراک پلت خود تولید کننده این خوراک می شوند. بنابراین با خرید پلت ساز با تناژ مناسب نیاز روزانه و روزهای آتی خود را به راحتی تامین می کنند. در این روش به دلیل حذف واسطه ها هزینه ها کاهش یافته و کیفیت جیره غذایی بسیار متناسب با گله است. با این حال دامداران و مرغداران باید بتوانند از پس هزینه های اولیه بربیایند. اما این امید نیز هست که دوره بازگشت سرمایه در مدتی معین امکان پذیر است.

قیمت دستگاه پلت زن

قیمت دستگاه در هنگام خرید دستگاه پلت از اولویت های اصلی و مهم هر خریداری به حساب می آید. اما این را نیز باید بدانید که قیمت های در بازار یکسان نیستند و بر اساس چندین فاکتور در حال تغییر می باشند. کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه و تجربه و مهارت سازنده در ارائه بهترین دستگاه می تواند بسیار تعیین کننده باشد.

جمع بندی

در پایان توصیه می کنیم در صورتی که قصد خرید دستگاه پلت را دارید حتما از نظرات کارشناسی متخصصان این حوزه بهره مند شوید. در این راستا شرکت ماکیان مکانیک البرز مشاوره های تخصصی را به صورت کاملا رایگان در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

قبل
انواع خوراک طیور و مواد تشکیل دهنده آن
بعد
بهترین دستگاه پلت ساز تهران

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp