یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

راهنمای خرید دستگاه پلت خوراک دام و طیور

ماشین آلات خط تولید پلت

شاید شما نیز با موضوع خرید دستگاه پلت خوراک دام مواجه شده باشید. موضوعی کاملا تخصصی و حساس که ممکن است هر دامدار و کشاورزی با آن آشنا باشد.


راهنمای خرید دستگاه پلت خوراک دام و طیور

شاید شما نیز با موضوع خرید دستگاه پلت خوراک دام مواجه شده باشید. موضوعی کاملا تخصصی و حساس که ممکن است هر دامدار و کشاورزی با آن آشنا باشد. دستگاه پلت به جهت کاربردهای فراوانی که دارد جز ماشین آلات صنعتی مهم به شمار می رود. به همان نسبت نیز باید در خرید آن دقت لازم را داشت.

دستگاه پلت چیست؟

امروزه دانه های مغذی پلت بهترین خوراک دام طیور و آبزیان شناخته شده اند. به همین جهت استقبال از این خوراک در سراسر جهان به طرز قابل ملاحظه ای مشهود است. پلت به دلیل فرآوری ترکیباتی از دانه های مغذی و موردنیاز گله به ماشین آلات صنعتی نیاز دارد. دستگاه پرس پلت یا پلت ساز در فرآوری خوراک پلت نقش موثری دارد. در واقع این دستگاه وظیفه ی پخت و کاندیشه کردن موادی را دارد که مراحل آسیاب و میکس آنها به پایان رسیده است.  

از آسیاب تا پلت

خط تولید پلت از مراحل مختلفی تشکیل شده است. تجهیزاتی از جمله دستگاه آسیاب، میکسر و پلت ساز مهمترین ماشین آلات به حساب می آیند. اما سایر ادوات نیز شامل دستگاه کیسه گیر، الک، آلواتور و ... نیز این چرخه را تکمیل می کنند. برای تولید خوراک پلت به مجموعه این تجهیزات نیاز پیدا می کنیم. با خرید دستگاه پلت خوراک دام بخش مهمی از خط تولید تکمیل می شود که تعیین کننده کیفیت دان نیز می باشد.

کیفیت قطعات دستگاه پلت و تاثیر آن بر خوراک

با خرید دستگاه پلت خوراک دام و آشنا شدن با قطعات تشکیل دهنده ی آن درخواهیم یافت که فرآیند پلت سازی وابستگی زیادی به آن دارد. پلت ساز از بخشهای مهمی همچون کاندیشینر و دای و رولر تشکیل شده است. در کاندیشینر مواد تحت فشار و دمای مناسب قرار گرفته و به اصطلاح کاندیشه می شوند. در بخش دای و رولر نیز ابعاد و اندازه پلت تولید شده با توجه به روزنه های موجود تعیین می شود.

قیمت دستگاه پلت زن خانگی

دستگاه پلت در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شود. پلت زن در مقیاس کوچک و در اصطلاح خانگی تا اندازه های صنعتی تولید می شود. قیمت ماشین آلات نیز بر حسب تناژ دستگاه و سایر موارد دیگر تعیین می شود. در این حوزه ی تخصصی نیازمند نظرات کارشناسی هستیم. چراکه در بازار خرید و فروش این محصول نوسانات قیمتی را نیز باید در نظر گرفت.

جمع بندی

با توجه به رشد صنعت ماشین آلات دامپروری و ضرورت کسب اطلاعات درباره خرید دستگاه پلت خوراک دام پیشنهاد می کنیم تا پیش از اطمینان از کیفیت و کارایی محصول اقدام به خرید نکنید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه می باشند.

 

قبل
مشکلات پرورش ماهی کپور و تغذیه آن
بعد
قلب ماهی چگونه کار می کند

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp