یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

دستگاه پلت علوفه و قیمت آن

ماشین آلات خط تولید پلت


دستگاه پلت علوفه و قیمت آن

دستگاه پلت علوفه از جمله مهمترین ماشین آلات صنعتی دامداری ها به شمار می رود. پیشرفت علم و تکنوژی در صنایع دامپروری باعث شده است تا در بحث علوفه نیز به نتایج بهتری برسیم. در این مقاله درباره پلت علوفه و دستگاه پلت ساز نکاتی را بیان کرده ایم.

علوفه

جیره غذایی دام به تناسب نوع کیفیت و مرغوبیت محصول به چند دسته تقسیم می شود. تجهیزات صنعتی نیز به کمک آن آمده و کارایی محصول را افزایش می دهد. یکی از غذاهای اصلی برای دام ها علوفه می باشد. پلت کردن به ارزش غذایی بیشتر و کیفیت بالاتر علوفه کمک می کند.

دستگاه های پلت ساز و کاربرد دستگاه پلت علوفه

دستگاه پلت وظیفه غنی سازی و فشرده سازی خوراک را بر عهده دارد. این دستگاه قادر است علوفه ها را به ابعاد و اندازه های دلخواه تبدیل کند. بهتر است بدانید که دستگاه پلت برای تولید خوراک پلت دام طیور و آبزیان هم کاربرد دارد. برای آنکه بیشتر با نحوه کار دستگاه آشنا شوید پیشنهاد می کنیم با ادامه مقاله همراه باشید.

خوراک دام در گذشته به صورت آردی به مصرف می رسید. اما امروزه به دلیل آگاهی افراد نسبت به خوراک پلت تغییراتی در این زمینه رخ داده است. تغییراتی که منجر به ارتقاء ارزشهای غذایی و بهبود ضریب تبدیل می شود. مسلما دامداران و کشاورزان نیز رویه گذشته خود را رها کرده و در این مسیر قدم نهاده اند. فرایند تولید پلت شامل مجموعه فرایندهای لازم برای تولید خوراک پلت می باشد. که این موضوع وابسته به ماشین آلات صنعتی کارآمد خواهد بود. تکه تکه کردن علوفه و تبدیل آن به حجمی کوچکتر باعث اشغال فضای کمتری نیز می شود. این مزیت یکی از مهمترین مزایای پلت کردن علوفه می باشد. چراکه علوفه به نسبت سایر خوراک های دام و طیور فضای بیشتری را اشغال می کند.

مزیتهای خوراک پلت

قیمت تمام شده تولید پلت با دستگاه پلت علوفه پایینتر است

کیفیت خوراک به نسبت خوراک آردی بسیار بیشتر است

بازدهی مصرف خوراک برای انواع دام و طیور بالاتر است

تمام مواد مغذی به مصرف گله می رسد

غنی سازی خوراک از انواع گروه های غذایی تامین می شود

قیمت دستگاه پلت علوفه

کارایی و کیفیت محصول تولیدی پلت ارتباط مستقیمی با کیفیت دستگاه پلت ساز دارد. بنابراین باید در هنگام خرید دستگاه توجه لازم را داشته باشید. طراح و سازنده دستگاه، کیفیت قطعات به کار رفته در آن، تورم در بازار و ... بر قیمت تمام شده ماشین آلات صنعتی تاثیرگذار خواهد بود. مشورت با متخصصان این حوزه را فراموش نکنید. چراکه برای خرید دستگاه پلت باید هزینه زیادی صرف نمایید. اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر بهترین دستگاه را خریداری کنید به زودی هزینه صرف شده برای آن به حسابتان برخواهد گشت.

جمع بندی

حال که درباره دستگاه پلت علوفه اطلاعاتی به دست آورده اید، پیشنهاد می کنیم به محصولات سایت ما نیز سر بزنید و از تخفیفات آن نیز بهره مند شوید. همچنین می توانید از مشخصات فنی انواع محصولات نیز آگاهی پیدا کنید.

قبل
آشنایی با معروف ترین نژادهای شیری گاو در جهان
بعد
انواع خوراک طیور و مواد تشکیل دهنده آن

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp