یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

معرفی دستگاه پلت تخت به همراه قیمت

ماشین آلات خط تولید پلت


معرفی دستگاه پلت تخت به همراه قیمت

دستگاه پلت تخت در صنعت دام و طیور کاربردهای فراوانی دارد. این دستگاه می تواند احتیاجات غذایی گله را برآورده سازد. با خرید دستگاه پلت ساز در واحدهای پرورشی می توان هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش داد. در این مقاله شما را با برخی از مهمترین ویژگی های دستگاه آشنا می کنیم.

پلت چگونه تولید می شود؟

پلت در کارخانه های پلت سازی تولید می شود و کیفیت های گوناگونی دارد. ترکیب مواد اولیه و نحوه فرآوری آن بر کیفیت پلت تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین می بایستی خوراک را از مراکز معتبر و شناخته شده خریداری نمایید. اما پیشنهاد ما این است که خوراک واحد پرورشی خود را خودتان تولید نمایید. با خرید دستگاه آسیاب میکسر و پرس پلت می توانید این چرخه را به نفع خود رقم بزنید.

در این حالت از کیفیت دان تولید شده اطمینان لازم را داشته و هزینه ها را کاهش می دهید. همچنین با نظارت بیشتر بر فرآیند تولید از ژلاتینه شدن آن نیز مطمئن می شوید. از طرفی می توانید خوراک را به صورت روزانه تولید کرده و به مصرف برسانید.

کاربرد دستگاه پلت ساز در خط تولید

برای آنکه با کاربرد دستگاه پلت تخت آشنا شوید ابتدا باید توضیحی در مورد آن بدهیم. دستگاه پلت ساز به وسیله ی قطعات به کار رفته در آن مواد آسیاب شده را به دانه های پلت تبدیل می کند. قطعاتی که هریک وظیفه ای دارند و وجود نقص فنی در آنها می تواند منجر به نتیجه ای نامطلوب شود. اما در صورتی که دستگاه پلت تخت از عملکرد بالایی برخوردار باشد تضمینی خواهد بود بر مرغوبیت محصول تولیدی.

بهتر است بدانید عملیات پخت غذا در این دستگاه انجام می شود و کیفیت دان را تا حد مطلوبی ارتقا می دهد. به طور کلی پخته شدن مواد اولیه باعث تقویت ارزشهای غذایی جیره غذایی می شود. بنابراین از نظر خوشخوراکی با جیره ی آردی تفاوت های بسیاری دارد.

مزیت های خوراک پلت

خوراک پلت به جهت خوشخوراکی بالا و هضم بهتر باعث رشد گله می شود. بنابراین به سرعت مورد استقبال دامپروران و کشاورزان قرار گرفت. از طرفی به جهت افزایش مدت زمان نگهداری مواد غذایی این روش بهترین متد نوین تولید خوراک به شمار می رود.

جمع بندی

جهت خرید دستگاه پلت تخت باید به تناسب بین کیفیت و قیمت آن توجه داشت. پیش از خرید محصول حتما از نحوه کارایی آن اطمینان حاصل کنید. برای آشنایی با بهترین سازندگان دستگاه پلت ساز با ما در ارتباط باشید.

 

قبل
نحوه مخلوط کردن مواد اولیه در خوراک پلت
بعد
نکاتی درباره خروس لاری که نمی دانستید

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp