یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

دستگاه کنسانتره ساز با تنوع قیمتی

ماشین آلات خط تولید پلت

امروزه شاهد افزایش تقاضا محصولات پروتئینی در بازار هستیم. این نیاز می تواند فعالیت های زیادی را ایجاد کند. یکی از اصلی ترین این  صنعت پرورش دام و طیور و آبزیان می باشد.


دستگاه کنسانتره ساز با تنوع قیمتی

از همین رو ساخت دستگاه کنسانتره ساز به جهت کمک به صنعت پرورشی از اهمیت فراوانی برخوردار است. چراکه تهیه خوراک مرغوب تنها به وسیله ی ماشین آلات صنعتی امکانپذیر است.

کنسانتره چیست؟

تهیه خوراک کامل و مغذی برای گله یکی از مهمترین دغدغه های پرورش دهندگان است. کنسانتره به خوراک یکدست و مناسب برای انواع دام و طیور است که نیازهای غذایی گله را برطرف می کند. دان آماده طیور در دستگاه کنسانتره ساز تولید می شود و از مزایای آن تولید دان آماده در مدت زمان کوتاه و با کیفیتی برتر است.  

انواع کنسانتره دام و طیور در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. طیور گوشتی و تخمگذار ، گوساله پرواری و گاو شیرده برای هر کدام کنسانتره جداگانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای آن می توان به صرفه جویی در هزینه ها و ایجاد ارزش افزوده اشاره نمود.

قیمت دستگاه پلت ساز کوچک

برای آنکه با قیمت ماشین آلات خوراک دام طیور و ابزیان اشنا شوید می توانید سایر مقالات ما را نیز مطالعه کنید. قیمت دستگاه پلت زن و دستگاه کنسانتره ساز با یکدیگرمتفاوت است. برای این منظور می توانید مشخصات فنی دستگاه را نیز بررسی کنید.

مراحل تولید کنسانتره پلت

مزیت های دستگاه کنسانتره ساز باعث شده تا این دستگاه با استقبال خوبی رو به رو شود. کنسانتره بر اساس ساختار فرموله شده تهیه و تولید می شود. بدین منظور مواد اولیه با عبور از روزنه های دستگاه به دانه های پلت تبدیل می شوند. سایز دانه را خودتان نیز می توانید تغییر دهید. برای این کار باید با یک کارشناس فنی مشورت کنید. 

اگر تمامی مراحل آسیاب و میکس به دقت انجام شود می توان کنسانتره مرغوبی را تولید نمود. قرار دادن مواد اولیه تحت فشار و دمایی معین نیز از دیگر الزامات ان است. در طی این فرآیند آلودگی ها و میکروب های احتمالی از بین رفته و سلامت مواد تضمین می شود. کاندیشینر نیز تاثیر فراوانی بر تسریع این فرایند دارند. قرارگیری در دستگاه سردکن و سپس بسته بندی نیز مراحل پایانی تولید دان پلت شده می باشد.

جمع بندی

آشنایی با دستگاه کنسانتره ساز برای هر دامدار و مرغداری مفید است. چراکه پرورش دهندگان با افزایش واحدهای پرورشی دام طیور و آبزیان تمایل دارند خوراک روزانه گله را خودشان تولید کنند. تولید خوراک به جای خرید ان از کارخانه مزایایی دارد که بسیاری از افراد را تشویق به خرید ماشین آلات پلت ساز می کند.

قبل
درباره خرید و فروش دستگاه پلت چه میدانید؟
بعد
دستگاه پلت سایز 250 رینگی ظرفیت 2 تن در ساعت با دای 4

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp