یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

خرید اکسترودر خوراک ماهی و آبزیان

ماشین آلات خط تولید پلت

برای اطلاع از ترفندهای خرید اکسترودر خوراک ماهی و سودآوری اقتصادی آن با ما همراه باشید. پرورش ماهی بدون بکارگیری خوراک مناسب امکان پذیر نیست. به همین دلیل ضرورت آشنایی با ماشین آلات تولید خوراک آبزیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.   


خرید اکسترودر خوراک ماهی و آبزیان

برای اطلاع از ترفندهای خرید اکسترودر خوراک ماهی و سودآوری اقتصادی آن با ما همراه باشید. پرورش ماهی بدون بکارگیری خوراک مناسب امکان پذیر نیست. به همین دلیل ضرورت آشنایی با ماشین آلات تولید خوراک آبزیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.   

پرورش و عرضه آبزیان به بازار تحت شرایط خاصی امکان پذیر است. بنابراین باید از ابتدای مراحل اولیه پرورش تا عرضه به بازار دقت کافی را داشته باشیم. تولید خوراک اکسترود شده یا پلت شده بهترین خوراک برای ماهیان می باشد. بنابراین موضوع خرید اکسترودر خوراک ماهی و دستگاه تولید آن دغدغه بسیاری از افراد می باشد.

برای کسب سودآوری بیشتر در واحدهای پرورش ماهی باید تجهیزات موردنیاز را تهیه کنید. یکی از مهمترین آنها دستگاه پلت و اکسترودر می باشد. با خرید اکسترودر خوراک ماهی می توانید نیاز روزانه خوراک واحد پرورشی خود را با بهترین کیفیت تامین کنید.  

خوراک مرغوب آبزیان چه ویژگیهایی دارد؟

ماهیان به جهت قرارگیری در آب شرایطی خاص تری نسبت به سایر موجودات دارند. به همین جهت خوراکی که برای آبزیان تولید می شود باید ویژگیهای خاصی داشته باشد. بنابراین باید در خرید اکسترودر خوراک ماهی دقت کافی را داشته باشیم. استحکام دانه های خوراکی باید به گونه ای باشد که هنگام ورود به آب در آن حل نشود. مدت زمان ماندگاری خوراک در آب رابطه ی مستقیمی با فرمول جیره نویسی و نحوه ی تولید و فرآوری آن دارد.  

اندازه دانه های خوراکی برای ماهیان باید متناسب با دهان آبزی باشد. علاوه بر این یکدست و یکنواخت بودن می تواند از دیگر ویژگیهای برتر خوراک ماهیان باشد. فرآوری خوراک به این روش تنها به وسیله ی ماشین آلات خط تولید پلت امکانپذیر است.

کاربردهای دستگاه اکسترودر

دستگاه اکسترودر با تولید خوراک اکسترود شده مرغوب مزیتهای برتری نسبت به سایر خوراک ها دارد. این مزیت به جهت فرآوری خاص در مرحله آسیاب کردن است. ماهیان به جهت حساسیت بیشتر دستگاه هاضمه خود نسبت به دام و طیور باید از خوراک یکنواخت تر و قابل هضم راحتتری استفاده کنند. به همین دلیل برای تولید این خوراک مواد اولیه به خوبی در دستگاه آسیاب پولورایزر در حد بسیار کوچک و نانو مقیاس، خرد می شوند.

از دیگر عواملی که موجب تولید خوراک با کیفیت بیشتر به وسیله ی خرید اکسترودر خوراک ماهی می شود، عملیات پخت مواد در کاندیشنر است. ژلاتینه شدن و افزایش ارزشهای غذایی در کاندیشنر و تحت فشار بخار آب انجام می شود. همه این مزایا باعث می شود تا قیمت دستگاه تولید غذای ماهی با دیگر ماشین آلات تولید خوراک متفاوت باشد.

کاهش عوامل بیماری زا، بهبود ضریب تبدیل، کاهش رشد جلبک در آب به جهت پخش نشدن خوراک در آب، پیشگیری از آلوده شدن آب به وسیله خوراک و کاهش میزان دفع ماهی نیز از دیگر مزایای آن است.

جمع بندی

خرید اکسترودر خوراک ماهی برای بهره مندی از سود بیشتر در حوزه پرورش آبزیان امری ضروری و لازم به نظر می رسد. برای دریافت مشاوره تخصصی درباره تجهیزات تولید خوراک آبزیان با کارشناسان ما تماس بگیرید. شما می توانید در زمینه ماشین آلات خوراک دام و آسیاب میکسر نیز اطلاعاتی را دریافت کنید.

 

قبل
دستگاه پلت مرغی
بعد
اجزای دستگاه پلت ساز و قطعات به کار رفته در آن

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp