یک جایزه بزرگ برای اولین خرید شما! بیشتر بدانید >

خط تولید خوراک ماهی قزل آلا

ماشین آلات خط تولید پلت

با مطالعه این مقاله اطلاعاتی را درباره خط تولید خوراک ماهی قزل آلا به شما ارائه می دهیم. برای راه اندازی خط تولید خوراک ماهی نیاز دارید علاوه برتحقیق در این زمینه با کارشناسان این حوزه نیز مشورت کنید


خط تولید خوراک ماهی قزل آلا

با مطالعه این مقاله اطلاعاتی را درباره خط تولید خوراک ماهی قزل آلا به شما ارائه می دهیم. برای راه اندازی خط تولید خوراک ماهی نیاز دارید علاوه برتحقیق در این زمینه با کارشناسان این حوزه نیز مشورت کنید. راه اندازی یک سیستم اتوماتیک و پیشرفته که غذای ماهیان و آبزیان را تولید کند باید با دقت خاصی انجام شود.

خوراک آبزیان

همانطور که میدانید بهترین و مرغوبترین غذا برای آبزیان خوراک پلت می باشد. امروزه دیگر نمی توان خوراک انواع دام، طیور و آبزیان را به صورت دستی تهیه کرد. به همین منظور برای آنکه خوراک واحد پرورشی خود را تولید کنید بهتر است ابتدا ماشین آلات پلت ساز را تهیه کنید. خوراک پلت حاوی انواع مواد غذایی موردنیاز ماهیان می باشد. جذب همه مواد خوراکی موردنیاز به صورت یکجا و در کمترین زمان ممکن تنها به وسیله ی دانه های پلت و در خط تولید خوراک ماهی قزل آلا امکان پذیر است.

دانه های پلت در اندازه های متناسب با دهان ماهیان و با امکان هضم آسان تولید می شود. این عمل می تواند بسیار مفید باشد و بر میزان سرعت رشد ماهیان تاثیری مثبت داشته باشد. انتخاب خوراک مناسب و سالم برای آبزیان علاوه بر بهبود ضریب تبدیل تاثیر مثبتی بر سلامت ماهیان داشته باشد. ماهیان با استفاده از خوراک باکیفیت از انواع بیماری های رایج در میان آبزیان در امان باشند. بنابراین در هنگام تهیه یا تولید خوراک به این موارد نیز توجهی ویژه داشته باشید.

مزایای خوراک پلت

با توجه به مطالبی که در بالا نیز بدان اشاره شد به این نتیجه می رسیم که خوراک پلت از نظر ارزشهای غذایی همتایی ندارد. بنابراین در این بخش به معرفی سایر مزایای دانه های پلت می پردازیم.

هضم و جذب آسان خوراک برای آبزیان

حذف عوامل ضدتغذیه ای که منجر به کاهش سرعت رشد و یا حتی تلفات می شود

افزودن انواع ویتامین ها و مواد خوراکی موردنیاز در روش تولید خوراک در خط تولید خوراک ماهی قزل آلا امکان پذیر است.

روش های تولید خوراک پلت آبزیان

دو روش پلت سازی به وسیله ی دستگاه پرس پلت و دستگاه اکسترودر را می توان در این دسته بندی قرار داد. خرید اکسترودر خوراک ماهی نیز می تواند برای پرورش دهندگان ماهی گزینه ی پیشنهادی خوبی باشد. تکنولوژی خط تولید خوراک ماهی قزل آلا روز به روز در حال پیشرفت است و خط تولید اکسترودر نیز نتیجه ی این فناوری می باشد. صرفه ی اقتصادی دان پلت و اکسترود شده از مهمترین نکاتی است که مصرف کنندگان این خوراک بدان دست پیدا می کنند.

جمع بندی

این مقاله سعی داشت شما را با خط تولید خوراک ماهی قزل آلا آشنا سازد. مطالب و راهنمایی های تکمیلی تر را می توانید از کارشناسان این شرکت جویا شوید.

 

قبل
بیماری نیوکاسل در طیور
بعد
بهترین گونه های ماهی شمال

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
whatsapp