مفتخریم که امسال نیز با تولید بی وقفه ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید 2 تا 20 تن توانسته ایم، بحران های پیش رو را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرده و در بازار پر تلاطم اقتصادی و نوسان قیمت ها، شرایط ویژه ای را برای مشتریان عزیزمان مهیا کنیم. همانطور که میدانید امروزه خرید ماشین آلات صنعتی با حساسیت های خاصی رو به رو است. به همین جهت ما با ارائه مشاوره رایگان و تحلیلهای کارشناسی بازار، ریسک ورود شما به بازار ماشین آلات صنعتی به حداقل می رسانیم.

امروزه صنعت ماشین سازی یکی از قدرتمندترین صنایع شناخته شده در جهان است. لذا ورود به این عرصه و دستیابی به موفقیت، نیازمند دانش و تجربه ی فراوانی می باشد. شرکت ماشین سازی ماکیان مکانیک البرز سالهاست که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، خدمات گستره ای را در این زمینه ارائه می دهد. این شرکت به لطف الهی و همت مدیران با تجربه، هم اکنون در زمره برترین طراحان و سازندگان انواع ماشین آلات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان قرار دارد.

کیفیت برتر مشتریان بیشتر

حتما برای شما نیز اتفاق افتاده است که در انتخاب یک محصول از میان چند نمونه ی مشابه دچار تردید شده باشید. در این شرایط یافتن کالای موردنظر با کیفیت بالا و قیمت مناسب کار چندان آسانی نیست. بهتر است بدانید تمامی محصولات شرکت ماکیان مکانیک البرز در مقایسه با نمونه های مشابه، از کیفیت برتر و در عین حال قیمتی مناسبتر برخوردار است. تضمین کیفیت محصولات، یعنی استقبال بی نظیر مشتریان و کسب رضایت 100 درصدی آنان، و این افتخاریست که نصیب گروه صنعتی ماکیان مکانیک البرز شده است.

رضایت بیشتر را بر سود کمتر ترجیح می دهیم…

در این مجموعه بزرگ صنعتی، مفهوم کسب رضایت مشتریان تنها یک شعار نیست. این مفهوم در سیستم کاری ما عمیقا با جنبه های تبلیغاتی و مسائل عوام فریبانه متفاوت است. رفاقت چندین ساله ما با خریداران، جلب اعتماد مشتری و دریافت سفارشات متعدد بین المللی نیز حاصل همین تفکر است. در ادامه به برخی از مهمترین قابلیت های مجموعه در حوزه ی مشتری مداری و جلب رضایت حداکثری می پردازیم.

واحدهای تخصصی مجموعه

واحد مشاوره

·        مشاوره تخصصی نیازسنجی و ارائه ی طرح توجیه اقتصادی به تناسب شرایط کمی و کیفی هر واحد تولیدی (به صورت رایگان)

·        امکان برقراری ارتباط سریع و آسان با کارشناسان مجموعه

·        ارائه تحلیل های کارشناسی ارزش افزوده، دوره ی بازگشت سرمایه و آنالیز نمودار سوددهی محصولات

·        امکان برقراری ارتباط مستقیم با واحدهای طراحی، تولید و فروش

·        امکان دریافت فایلهای نمایش سه بعدی محصولات به جهت آشنایی بیشتر با انواع دستگاهها

·        پشتیبانی خصوصی و مشاوره ی فنی به کاربران دستگاه

·        مزیت دریافت پک کامل آموزشی با محوریت مزایای استفاده از دستگاه های تولید خوراک و کاربردهای آن

واحد طراحی و تولید

·        تولید با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی

·        تامین قطعات جانبی و آبشن های موردنیاز خریداران

·        بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در طراحی و ساخت ماشین آلات تخصصی

واحد فروش

·        تعیین حداقل قیمت تمام شده برای مصرف کننده ( می توان گران نخرید)

·        ارسال رایگان محصولات به تمامی نقاط کشور

·        ارائه تخفیفات و تسهیلات ویژه ی خرید اولی ها

·        بهره مندی از امکان فروش نقدی و اقساطی محصولات

خدمات پس از فروش

·        اعزام کادر فنی مجرب جهت نصب و راه اندازی دستگاه

·        ارائه خدمات پس از فروش گسترده

تولید ایرانی، بازار جهانی

بدیهی ست محصولات ایرانی با توان رقابت در بازارهای جهانی، می بایستی کیفیتی مطابق با استانداردهای جهانی داشته باشد. ورود به بازار بین المللی و صادرات نتیجه ی تلاش شبانه روزی نیروهای جوان و زبده این مرز و بوم است.

قیمت ها شکسته می شوند اما کیفیت نه!

در این اوضاع نابسامان اقتصادی و نوسانات قیمتها، ثابت نگه داشتن هزینه ی تمام شده کالا، برای مصرف کنندگان کاری بس دشوار است. اما با تدابیر اندیشیده شده در گروه ماکیان مکانیک البرز از افزایش بی حد و مرز قیمتها جلوگیری شده است. ما برای ساخت و طراحی خط تولید کارگاه های کوچک صنعتی همانند کارخانه جات بزرگ ارزش قائل بوده و هیچگاه از کیفیت تولید محصولات نمی کاهیم.

چرا اغلب دامپروران و کشاورزان از ماشین آلات تخصصی ماکیان مکانیک البرز استفاده می کنند؟

ماشین آلات خط تولید پلت شرکت ماکیان مکانیک البرز سود حاصل از پرورش دام، طیور و آبزیان را به میزان قابل توجهی بالا می برد. همچنین شما می توانید پس از گذشت دو دوره، شاهد بازگشت سرمایه خود باشید. ماشین آلات تخصصی گروه تولیدی ماکیان مکانیک البرز به راحتی هزینه های جانبی پرورش گله را کاهش داده و فرآیند پرورش را برای دامپروران و کشاورزان آسانتر می کند.